Nejčastější dotazy

 • Jak se mohu přihlásit do kurzu?

  Stačí se zaregistrovat, najít v hodný kurz, kliknout u něj na tlačítko „Koupit kurz“. A pak postupujte podle pokynů. Pokud by se Vám to nedařilo, ozvěte se na info@kurzybezhranic.cz

 • Jak se kurzy liší od samostudia s učebnicí?

  Těžištěm našich kurzů je výuka s lektorem – podobně jako v prezenčních kurzech. Vždy v určitou hodinu v týdnu se celá skupina sejde online a pracuje společně s lektorem na materiálech. Máte tedy vždy zpětnou vazbu a můžete komunikovat s kolegy.

 • Nestihl/a jsem se přihlásit do kurzu a pololetí už začalo. Je možné se přihlásit v průběhu pololetí?

  Pokud jste se nestihli přihlásit do kurzu angličtiny, nevadí to – pokud je v kurzech volné místo, je možné se přihlásit i na začátku nebo v průběhu pololetí. Nemusíte mít strach, že by vám „ujel vlak“ – určitě je to lepší, než ztrácet čas čekáním na další pololetí.

 • Po zahájení kurzu jsem změnil/a zaměstnání a vzhledem k jiné pracovní době se již nemohu účastnit online hodin s lektorem. Je možné vrácení peněz?

  Pokud se nedomluvíte na přestupu do jiného vhodného kurzu a pololetí již začalo, není již možné vrácení kurzovného – v tento okamžik už zpravidla nemáme možnost obsadit vaše místo v kurzu náhradníkem.

 • Předem vím, že některé hodiny nebudu stíhat. Je to problém?

  Kurzem se dá úspěšně projít v případě alespoň 60% účasti. Máme zkušenost, že kurz mohou zvládat i lidé, kteří pracují například v třísměnném provozu, a přijdou tak zhruba o třetinu hodin. V případě dvousměnného provozu se to také dá zvládnout, pokud se vám podaří jeden den v týdnu vyměnit směnu s kolegou nebo jednou za čas vzít volno. Pokud vynecháte hodinu, můžete se podívat na souhrn z hodiny, takže máte možnost vše dohnat. Jestliže ovšem již před přihlášením ke kurzu víte, že se zúčastníte jen minimálního počtu hodin a na samostudium doma nebudete mít žádný čas, dá se čekat, že studium bude náročné jak pro vás, tak i pro lektora a pravděpodobnost dosažení pokroku ve studiu nebude příliš vysoká.

 • Na webu uvádíte, že po absolvování obdržím certifikát. O jaký certifikát jde?

  Jde o potvrzení o absolvování kurzu na této úrovni, které dokládá, že jste absolvovali většinu hodin a úspěšně splnili kurz. Hodí se například v situaci, kdy vám kurz proplácí zaměstnavatel a požaduje nějaké potvrzení o úspěšném absolvování jazykového kurzu. Nejde ale o oficiální certifikát srovnatelný se zkouškami typu FCE nebo CAE, při kterých jsou žadatelé komplexně přezkušování komisí podle standardizované metodiky (cena těchto zkoušek samotných převyšuje cenu našich kurzů).

 • Jak mohu uhradit kurzovné?

  Kurzovné uhradíte před zahájením kurzu převodem na základě faktury. Počet míst v kurzu je omezen a díky platbě předem máte jistotu, že je pro vás blokováno místo, a my máme jistotu, že to s kurzem myslíte vážně a opravdu do něj nastoupíte.

 • Mohu si nechat kurz proplatit zaměstnavatelem?

  Ano. Stačí dát při objednání vědět, že potřebujete fakturu vystavit na zaměstnavatele. Na základě fakturačních údajů vystavíme fakturu na zaměstnavatele. Po absolvování kurzu je možné vystavit potvrzení pro zaměstnavatele.

Pojďte se učit k nám

Vyberte si z některého z našich kurzů a pojďte se učit k nám.

Kurzy
http://Pojďte%20se%20učit%20k%20nám
http://Rozřazovací%20test

Rozřazovací test

Pokud si vybíráte některý z kurzů angličtiny a nejste si jistí svou úrovní, zkuste vyplnit rozřazovací test.

Rozřazovací test